Categories: YARARLI BİLGİLER

2008 Dgs İnşaat Mühendisliği taban Puanları

2008 Dikey geçiş sınavı taban puanları açıklandı. İnşaat Mühendisliği puanları bir önceki seneye göre yükselmiş.

Bildiğiniz gibi inşaat teknikerleri dikey geçiş sınavında İnşaat Mühendisliği ve Yapı Öğretmenliği bölümlerini seçebiliyor.

İlgilenen arkadaşalarlar için İnşaat Mühendisliği ve Yapı Öğretmenliği bölümleri taban puanlarını filtreledim. Dgs tablosunun içinde kaybolmaktansa, rahatça İnşaat Mühendisliği ve Yapı Öğretmenliği taban puanlarını görebilirsiniz.

2008 dgs taban puanları tablosunun tümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

View Comments

  • Daha Çok Bilgi Verilmesini talep ederim ve Sitenizle ilgili Çalışmaları Yetrsiz Buluyorum

  • Bende meslek lisesi çıkışlıydım azim edip inşaat mühendisliğinden mezun oldum. Sınava girmiş tercih yapacak arkadaşlara söylemim çalışsınlar bol bol. Herkese başarılar.

  • bilal bey ben inşaat bölümünü bırakalı 8 sene oldu 2008 afından yararlandım bölüm icin intibak dersleri var ve herşey yolunda giderse 2 senede mezun olabilecekmişim neden intibak dersi konuyor ben anlamış degilim kaldıgınm yerden neden devam edemiyorum hadi diyelim 2senede bitirdim,arkasından dgs var kazandıgımızı düşünelim yaş olacak 40 degecekmi bukadar cabaya tşk..

    • Özgür bey değip değmeyeceğini siz daha iyi bilirsiniz. Bu kadar uğraş sonucu elinizdeki diploma bir işe yarayacak mı sorunusunu yanıtlamanız siz sonuca ulaştıracaktır.
      İntibak sayesinde daha önce okuduğunuz dersleri karşılaştırıp eksiklerinizi gidermeye çalışıyorlar.

  • ben inşaat teknolojisi mimari bölümünde okuyorum ama başka artkadaşlarım eksik olan sayısal derslerimiz yüzünden üniversite okuyamıyacagımızı söylüyor.ben ne yapmalıyım yardım edermisiniz ben üniversite okumak istiyorum...

  • valla bu dgs sınavına 2 girişim olacak...yapı ögretmenligini 2 soruyla kaçırdım.....üstelik gazi ünviversitesiydi..geçenyıl mezun oldum...bu yıl evde hazırlanıyorum..dün derse başladım 2 buçuk ay yeter çalışmaya..zaten öss konuları