Teknikerler toplanın!

www.myoteknikerler.com adında bir site var, Teknikerler ve yüksek teknikerler genel merkezi (TEKDER)’in sitesi. Adındanda anlaşılacağı gibi teknikerler derneğidir. Bu sitedeki arkadaşlar daha önce bazı konularda bilgilendirme yapmışlardı ama tembelliğime geldi ne cevap yazdım (özür dilerim) nede sitede duyurdum.

Sanırım kısa dönem askerlik teklifi bu kuruluşun öncülüğünde gerçekleşmişti. Türkiyede dernek çok, teknikerler derneğide çok. Uzaktan takip ettiğim bu dernek, teknikerler için birşeyler yapmaya çalışıyor görünüyor. Fakat bugüne kadar gördüğüm gerek belediye olsun gerek diğer resmi kurumlarda hep rant telaşı olduğu için (kesinlikle bu kurumda var demiyorum) bu tür kurum/kuruluş/organizelere destek vermiyorum/vermek istemiyorum.

Belki diğer tekniker arkadaşlar destek olmak ister düşüncesiyle Yunus Üstün tarafından bana iletilen mesajı sizlerle paylaşmak istedim:

Merhabalar,
MYO kanun teklifi şuanda mecliste görüşülmeyi bekliyor. 1-3 Nisan tarihleri arasında görüşülecek. Gündemdeki açıklamalara takılmayın. Bizim kanun teklifiiz mecliste ve bazı partiler (değiştirildi) tam destek veriyor. Bu kanun teklifi ile imza+ünvan+kadro+ssk+askerlik gibi haklara kavusacagiz.

Çok güzel bir siteniz var sizde bize destek olun buraya girenler bilgilensin, detaylı bilgi için lütfen bana ulaşın yada sitemizi ziyaret edin.

Teknikerler ve Yüksek Teknikerler Derneği
www.myoteknikerler.com
foruma girmeniz yeterlidir.

bu tüm myoların sorunudur lütfen duyarsız kalmayın, üyelerinizi destek vermek için bilinçlendirin.

30 Mart günüde istanbul kadıköyde mitingimiz var.

5 Yorum

  1. Yunus ÜSTÜN 18 Mart 2008
  2. buce naz 18 Mart 2008
  3. bardas 22 Nisan 2008
  4. volkan 27 Nisan 2008
  5. mehmet 11 Nisan 2010

Yorum yaz