Logo Background RSS
Blue Theme Green Theme Pink Theme Black Theme Red Theme
 •  Yazar: Bilal Bilgi
   İnşaat Mühendisi, İSG Yüksek Lisans Öğrencisi. Paylaşım sever, bilgisayar meraklısı ve programcı.


  YAZIYA PUAN VEREBİLİRSİNİZ
  (3 oy kullanılmış, 5 üzerinden 5,00 puan almış)
  Loading...
  Tarih: 11 Mart 2008 – 15:35
  Bugün: 1, Toplam: 7696 defa okunmuş.
  Kategori: YARARLI BİLGİLER
  Etiketler: , ,

  www.myoteknikerler.com adında bir site var, Teknikerler ve yüksek teknikerler genel merkezi (TEKDER)’in sitesi. Adındanda anlaşılacağı gibi teknikerler derneğidir. Bu sitedeki arkadaşlar daha önce bazı konularda bilgilendirme yapmışlardı ama tembelliğime geldi ne cevap yazdım (özür dilerim) nede sitede duyurdum.

  Sanırım kısa dönem askerlik teklifi bu kuruluşun öncülüğünde gerçekleşmişti. Türkiyede dernek çok, teknikerler derneğide çok. Uzaktan takip ettiğim bu dernek, teknikerler için birşeyler yapmaya çalışıyor görünüyor. Fakat bugüne kadar gördüğüm gerek belediye olsun gerek diğer resmi kurumlarda hep rant telaşı olduğu için (kesinlikle bu kurumda var demiyorum) bu tür kurum/kuruluş/organizelere destek vermiyorum/vermek istemiyorum.

  Belki diğer tekniker arkadaşlar destek olmak ister düşüncesiyle Yunus Üstün tarafından bana iletilen mesajı sizlerle paylaşmak istedim:

  Merhabalar,
  MYO kanun teklifi şuanda mecliste görüşülmeyi bekliyor. 1-3 Nisan tarihleri arasında görüşülecek. Gündemdeki açıklamalara takılmayın. Bizim kanun teklifiiz mecliste ve bazı partiler (değiştirildi) tam destek veriyor. Bu kanun teklifi ile imza+ünvan+kadro+ssk+askerlik gibi haklara kavusacagiz.

  Çok güzel bir siteniz var sizde bize destek olun buraya girenler bilgilensin, detaylı bilgi için lütfen bana ulaşın yada sitemizi ziyaret edin.

  Teknikerler ve Yüksek Teknikerler Derneği
  www.myoteknikerler.com
  foruma girmeniz yeterlidir.

  bu tüm myoların sorunudur lütfen duyarsız kalmayın, üyelerinizi destek vermek için bilinçlendirin.

  30 Mart günüde istanbul kadıköyde mitingimiz var.

5 Comments

  1. Yunus ÜSTÜN
   18 Mart 2008 - 08:47

   Desteğiniz için teşekkürler.

   1. buce naz
    18 Mart 2008 - 08:58

    bu güzel haberi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim bu haberle ilgili söylentiler geliyordu. 30 martta orda olacağım bu bizim kaderimiz

    1. bardas
     22 Nisan 2008 - 16:35

     Sevgili bilal demek ki aynı şeyleri hissediyoruz . Bu dernek konusunda duygularına ve yazına harfi harfine katılıyorum herzaman söyledim bu dernekte ilginç birşey var diye 🙂 Bakacağız ve göreceğiz inşallah biz yanılıyoruzdur. 🙂

     1. volkan
      27 Nisan 2008 - 19:44

      tekder e kayıt olmamıyorum neden acaba arkdasım

      1. mehmet
       11 Nisan 2010 - 13:17

       evet gerçektende teknikkerlere büyük haksızlık yapılıyor ya ne olduğumuz bile belli değil bizimde haklardan yararlanmamız gerekir…imza ünvan ssk askerlikte kısa dönem istiyoruz..      Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.