Logo Background RSS
Blue Theme Green Theme Pink Theme Black Theme Red Theme

Hakkımızda

 • Bu site Gaziantep MYO İnşaat Bölümü Y.Doç.Dr. NİHAT ATMACA hocamız ile kararlaştırılıp Sistem Analizi dersi için bitirme ödevi olarak hazırlanmıştır.

  Amaç inşaat bölümü öğrencilerine sanal ortamda destek sağlamak, bilgi alışverişi yapmaktır. Bir süre sonra birkaç arkadaş ve hocamızla beraber günlüğe dayalı blog sistemi kurmayı uygun gördük ve başladık (zubat 2007). Yazarlarımız arasına katılmak isterseniz iletişim bölümü veya bilalbilgi@insaatbolumu.com adresi ile iletişime geçmeniz yeterli. Az çok önemli değil, önemli olan paylaşım ve bilgi amaçlı yazılarınız…

  Düzenleme 2010: 3 sene içerisinde çok faydalı bilgiler paylaştık, bilgi alışverişinde bulunduk. Öte yandan aşağıda listelediğim diğer siteler’i hizmete sundum. Ziyaretçilerimizden gelen  her yeni tebrik ve teşekkür mesajları yaptığımız işin faydalı olduğunu bir kez daha gösteriyor. Bu da bizlere mutluluk veriyor.

  Sitemizin açılması fikrinde katkısı ve desteği olan sayın Y.Doç.Dr. NİHAT ATMACA hocamıza teşekkür eder ve İnşaat Bölümü’nü kendisine ithaf ettiğimi söylemek isterim.

  İletişim için iletişim sayfamızı, reklam vermek için reklam sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Diğer Siteler